Всемирная Церковь Царство Божие

Радиопередача Рука Помощи. Выпуск 7. У всего есть своя цена.
Радіопередача «Рука допомоги».

Виходить в ефір кожні: Понеділок, Среду та П’ятницю о 23:00.

В гостях Виктория.

Радіопередача Рука допомогиВ той час, як багато людей страждають від печалі, непорозумінь и стількох проблем – ця передача принесе вам момент любові і турботи про вас передача «Рука Допомоги»

Сьогодні наша тема «Всьому є своя ціна». Будь-яка ціль вимагає від людини віддачі, інвестування часу, грошей, сил, часто потрібно жертвувати своїм его, гордістю, бажаннями. Чим більша ціль, тим більша потрібна жертва за цю ціль. Це реалії життя. Наприклад, всі успішні люди в цьому житті жертвували за свої цілі.

МИНИ МЕНЮ:
- Свидетельства людей
- Передача №1
- Передача №2
- Передача №3
- Передача №4
- Передача №5
- Передача №6
- Передача №7
- Передача №8
- Передача №9
- Передача №10
- Передача №11
- Передача №12
- Передача №13
- Все радио передачи
- Все интернет видео передачи

Дейл Карнегі
Дейл Карнегі і його батьки жили дуже бідно, причому на віддаленій від цивілізації фермі. Дейл працював разом зі своїм батьком на полях, дивився за свинями й кіньми й при всім устигав якось відводити час на освіту.

Карнегі старший був дуже бідним фермером. Дейл навіть не мав грошей на самі необхідні речі. Уявіть, Дейл їздив у свій коледж, що був за пару миль від ферми, на коні. І одяг його був не дуже привабливим, майже як та що він носив на фермі.

При всіх цих обставинах хлопець відразу ж став об’єктом глузувань у студентів. У нього загострився комплекс неповноцінності. Дейл не міг спокійно спілкуватися, уникав можливості говорити з ким-небудь. А коли й доводилося говорити то виглядав він досить розгублено.

Усе змінилося коли його мати порадила вступити в кружок по ораторському мистецтву. Дейла взяли не відразу. Але незабаром Карнегі молодший став одним із кращих. Такі успіхи принесли йому головне; віру в себе й свої можливості.

Але бідність його родини не дозволяла виявити себе в той період часу. Постійна робота на фермі забирала багато часу.
Скінчилося студентське життя й незабаром Карнегі відправився в «велике місто». Пару років він займався різноманітною роботою. Навіть намагався стати актором.

Але вся його робота не приносила стільки задоволення як від ораторства. Та й грошей у нього особливо не було. Потім він згадав про свій талант який був відкритий у коледжі.

Карнегі відкрив свої курси по ораторському мистецтву. Поступово Дейл почав досліджувати проблеми особистих взаємин. Такі курси незабаром стали дуже популярними у Штатах.


google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ruСпасибо Вам за добавление этой статьи в:

Добавить в Twitter

Приглашаем присоединиться к нам в следующих сервисах:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>