Всемирная Церковь Царство Божие

Радиопередача Рука Помощи. Выпуск 5. Я убил Самоубийство.
Радіопередача «Рука допомоги».

Виходить в ефір кожні: Понеділок, Среду та П’ятницю о 23:00.

В гостях Надежда.

Радіопередача Рука допомогиВ той час, як багато людей страждають від печалі, непорозумінь и стількох проблем – ця передача принесе вам момент любові і турботи про вас передача «Рука Допомоги»

Сьогодні наша тема «Я вбив самогубство». Самогубства займають третє місце після смертності від серцево-судинних і онкологічних захворювань. Які ж причини того, що у людини з’являються думки про самогубство?

МИНИ МЕНЮ:
- Свидетельства людей
- Передача №1
- Передача №2
- Передача №3
- Передача №4
- Передача №5
- Передача №6
- Передача №7
- Передача №8
- Передача №9
- Передача №10
- Передача №11
- Передача №12
- Передача №13
- Все радио передачи
- Все интернет видео передачи

Статистика
Соціально-економічна криза, політична нестабільність в країні спричиняють появу психічних проблем у людей. У людей з’являються: невпевненість у завтрашньому дні, страх через неспроможність матеріально забезпечити себе і сім’ю.

Суспільні катаклізми безпосередньо впливають на число суїц идів. Наприклад, після зведення Берлінської стіни рівень самог убств у східному секторі збільшився у 25 (!!!) разів. Економічні кризи впливають не тільки на матеріальне, але і на психічний стан. У цій ситуації майбутнє видається вкрай невизначеним, а самогубство – єдиним прийнятним рішенням.

Близько 80% самогубців попередньо дають знати про свої наміри оточуючим, хоча способи повідомлення про це можуть бути завуальовані. Це показує що більшість людей які думають про самогубство насправді в той же час дуже хочуть щоб їх врятували.

1. При тривалому безробітті у людей поглиблюється емоційна нестабільність та послаблюється нервова система.
2. Психологічне дослідження показали що люди з терміном безробіття понад 5 місяців втрачають спокій, зявляєть стрес, підвищений рівень тривожності, недостатній самоконтроль, різке, що часто супроводжується розвитком депресивного стану.


google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ruСпасибо Вам за добавление этой статьи в:

Добавить в Twitter

Приглашаем присоединиться к нам в следующих сервисах:

2 комментария на «Радиопередача Рука Помощи. Выпуск 5. Я убил Самоубийство.»

  1. Юлия23.12.2010

    Добрый вечер! А как слушать? Строка проигрывания не активна.

  2. Должна быть активна! Я проверял… на разных браузерах…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>