Всемирная Церковь Царство Божие

Радиопередача Рука Помощи. Выпуск 4. Я убил Самоубийство.
Радіопередача «Рука допомоги».

Виходить в ефір кожні: Понеділок, Среду та П’ятницю о 23:00.

В гостях Татьяна.

Радіопередача Рука допомогиВ той час, як багато людей страждають від печалі, непорозумінь и стількох проблем – ця передача принесе вам момент любові і турботи про вас передача «Рука Допомоги»

Сьогодні наша тема «Я вбив самогубство». Самогубство – це одна із актуальна проблема українського суспільства і світу в цілому. Які ж причини того, що у людини з’являються думки про самогубство?

МИНИ МЕНЮ:
- Свидетельства людей
- Передача №1
- Передача №2
- Передача №3
- Передача №4
- Передача №5
- Передача №6
- Передача №7
- Передача №8
- Передача №9
- Передача №10
- Передача №11
- Передача №12
- Передача №13
- Все радио передачи
- Все интернет видео передачи

Статистика
За даними Головного управління статистики, в минулому році в Україні покінчили з життям понад 10 тисяч людей. Україна займає 7-е місце за кількістю суїцидів у Європі.

• Основною причиною самогубств являється Депресія. Вважається, що хворобою самогубців є депресія – до 70% людей які страждають від депресії, виявляють в собі бажання покінчити з життям, а 15% з них здійснюють самогубства. Тому проблема самогубств – це проблема депресій. Президент Всесвітньої психіатричної асоціації наводить такі дані: депресію виявляють у 22-33% госпіталізованих хворих, у 38% онкологічних, у 47% пацієнтів з інсультом, у 45% – інфарктом міокарда, у 39% – паркінсонізмом.
• Сімейний стан. За статистикою, одружені кінчають із собою значно рідше, ніж неодружені або розлучені. Високий рівень самогубств у тих, хто втратив партнера – вони накладають на себе руки в три рази частіше, ніж сімейні.


google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ruСпасибо Вам за добавление этой статьи в:

Добавить в Twitter

Приглашаем присоединиться к нам в следующих сервисах:

1 комментарий на «Радиопередача Рука Помощи. Выпуск 4. Я убил Самоубийство.»

  1. marcio francisco26.06.2011

    i like very much your programs in ukrainian, my name is marcio francisco, i’m from brazil and here i listen to your programs via internet, and it help me to find god even in another language, i can listen to the god’s voice. many thanks

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>