Всемирная Церковь Царство Божие

Передача №13
Радіопередача «Рука допомоги». Выпуск №13

В гостях Сергій.

Эта  радиопередача выходила в эфир Радио Киев 98.0ФМ 20 декабря 2010 года. И сейчас вы имеете возможность послушать эту передачу в записи. Приятного прослушывания!

Радіопередача Рука допомогиВ той час, як багато людей страждають від печалі, непорозумінь и стількох проблем – ця передача принесе вам момент любові і турботи про вас передача «Рука Допомоги»

Шотландія. Потрібно підпалити бочку з дьогтем і прокатати її вулицею

У Шотландії свято Нового року називають «Хогмані». За звичаєм на новорічну ніч підпалюють бочки з дьогтем і котять їх по вулицях, спалюючи, таким чином, Старий рік і запрошуючи Новий. Гості повинні неодмінно принести з собою шматочок вугілля, щоб кинути в новорічний камін.

Колумбія. Старий рік походжає на ходулях

Головний герой новорічного карнавалу в Колумбії – Старий рік. Він розгулює в юрбі на високих ходулях і розповідає дітям смішні історії. Напередодні Нового року на вулицях Боготи проходить парад ляльок: десятки лялькових клоунів та інших казкових персонажів, прикріплених до дахів машин, проїжджають по вулицях Канделарії – самого древнього району колумбійської столиці, прощаючись із жителями міста.

Японія. Найкращий подарунок – граблі, щоб загрібати щастя

Найпопулярніший новорічний аксесуар у японців – граблі. Кожен японець вважає, що мати їх необхідно, щоб на Новий рік було чим загрібати щастя. Граблі з бамбука – кумаде – роблять розміром від 10 см до 1,5 м і прикрашають їх різноманітними малюнками.


google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Случайные статьи на сайте:
Спасибо Вам за добавление этой статьи в:

Добавить в Twitter

Приглашаем присоединиться к нам в следующих сервисах:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>